Wypadek komunikacyjny i co dalej?

Jeśli ma miejsce wypadek komunikacyjny, odszkodowanie należy się również pasażerom. Ma to zastosowanie zarówno w przypadku pasażerów poszkodowanego kierowcy jak i sprawcy. Wypadek samochodowy to także ten, w trakcie którego ucierpieli inni uczestnicy ruchu drogowego.

Gdy nastąpi wypadek samochodowy możesz ubiegać się o:

Odszkodowanie jednorazowe – na pokrycie kosztów następstw powypadkowych: na przykład za pobyt w szpitalu, zakup leków, opieki medycznej, rehabilitacji, dojazdów do placówek medycznych, konsultacji specjalistycznych. Również jako zadośćuczynienie za poniesione krzywdy psychiczne rekompensujące skutki wypadku

  • Jednorazowe odszkodowanie – występuje w przypadku jeśli poszkodowany w wypadku musiał zrezygnować z pracy zawodowej lub potrzebuje przeszkolenia do innego zawodu
  • Odszkodowanie w tytułu utraconego dochodu – takie odszkodowanie przysługuje w przypadku gdy poszkodowany w wypadku nie może dalej pracować.
  • Renta z tytułu zwiększonych potrzeb – gdy poszkodowany w wypadku wymaga opieki medycznej, rehabilitacji czy zakupu leków.

Przypadki, które prowadziliśmy:
Odszkodowanie – 240 000 zł za wypadek komunikacyjny w pracy

Zadzwoń do nas 533 200 004

lub napisz maila (możesz załączyć skany/zdjęcia dokumentów):

Zapytanie: zapytania@pogotowiepowypadkowe.com
Bezpłatna porada prawna w temacie odszkodowań: porady@pogotowiepowypadkowe.com
Zgłoszenie sprawy do obsługi: zgloszenia@pogotowiepowypadkowe.com

Jeden komentarz

  1. Pingback: Wypadek samochodowy. Jakim uczestnikom należy się odszkodowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *